Připoj se k nám!

Nábor nových členů do našeho oddílu probíhá v průběhu celého skautského (školního) roku. Zájemci, kteří by se chtěli přihlásit do skautu, se mohou přijít podívat do naší klubovny, na některou z našich pravidelných schůzek, aby si udělali lepší představu o naší činnosti. Schůzky pro chlapce od 7 do 10 let, kterým říkáme vlčata, začínají ve středu od 16:30. Pro starší chlapce, kterým říkáme skauti, probíhají v pondělí od 17:00. Samozřejmě, že je vhodné nejprve kontaktovat vedoucího, abychom s Vámi počítali.

Ideálním obdobím pro vstup do oddílu je začátek skautského roku, proto zpravidla pořádáme na začátku září jednodenní náborové akce, kde zájemce seznámíme podrobněji s naší činností ve skautském minitáboře. O těchto náborových akcích vždy pravidelně informujeme prostřednictvím tisku, škol a našich webových stránek. Poslední tato akce proběhla v září roku 2015.

Základní informace o naší činnosti si můžete udělat také na těchto webových stránkách nebo na oficiálních webových stránkách Junáka – českého skauta, z.s., kde si rovněž můžete vyhledat nejbližší skautský oddíl, pokud nejste zrovna z Chomutova.

Těšíme se na případné zájemce !

Simona Řimnáčová (Síma) – vůdkyně oddílu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *