Podpořte nás!

 

Finanční podpora

I skautování něco stojí. Členské příspěvky, které každoročně vybíráme nám pokryjí pouze náklady základní provoz kluboven (nájem, energie, atd.) a nejnutnější náklady na skautský program. Ve zbytku jsme odkázáni na dotace například od statutárního města Chomutova. Pokud byste nás chtěli finančně podpořit, je tak nutné učinit prostřednictvím střediska, protože jako oddíl nemáme samostatnou právní subjektivitu. Kontaktní osobou za tímto účelem je vůdce střediska Jiří Gärtner. Jelikož se naše hnutí řadí mezi neziskové organizace, lze si případný poskytnutý dar, je-li alespoň 1000 Kč/rok odepsat z daně z příjmu (poskytnutý dar snižuje zaklad daně).

 

Materiální podpora

Jako oddíl vítáme rovněž další formy podpory. Jedná se například o poskytnutí přepravy osob a materiálu na skautské akce, tisk materiálů nebo darování nepotřebných věcí využitelných v rámci skautingu (tábornické potřeby, textil, kancelářské potřeby, výpočetní technika, atd.) Pokud byste nás chtěli takto či jakkoliv jinak podpořit neváhejte kontaktovat vůdce oddílu.

 

Brigády

V rámci naší činnosti se mimo jiné zaměřujeme na dobrovolnickou činnost. Každý rok provádíme úklidovou akci v Bezručově údolí, o Vánocích rozdáváme Betlémské světlo a pořádámě několik turistických akcí. Rádi pomůžeme i vám. Pokud nám za to můžete nabídnou nějakou formu podpory pro naši činnost, zlobit se nebudeme. Případné nabídky směřujte na výše uvedené kontakty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *